Architekci

Unikatowe meble SAJKI mogą stanowić ciekawą inspirację do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Nasi projektanci są gotowi wysłuchać i zrozumieć Twoje potrzeby i marzenia o wyjątkowym wnętrzu. Dzięki temu mogą dostosować projekty i propozycje naszych mebli do unikalnych wymagań, tworząc przestrzeń, która odzwierciedla Twój styl życia i osobowość. Nie musisz już samodzielnie zajmować się projektowaniem wnętrza. Nasz zespół projektantów zajmie się tym za Ciebie, przyspieszając cały proces, a jednocześnie zapewniając najwyższą jakość i profesjonalizm.

SUBDesign


Nazywam się Aneta Subda i jestem właścicielką pracowni autorskiej SUBDesign. Zajmuję się profesjonalnym projektowaniem wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Ukończyłam Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku otrzymując tytuł Magistra Sztuki. Doświadczenie zdobywałam w licznych biurach projektowych na terenie Trójmiasta, firmach budowlanych oraz stolarskich. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach branżowych oraz śledząc nowe rozwiązania materiałowe i technologiczne, które pojawiają się na rynku.

Moja praca jest moją pasją, a największą satysfakcję przynosi mi uśmiech na twarzach Inwestorów podczas odbioru ukończonych projektów. Wierzę w indywidualne podejście do projektowania, zawsze uważanie wsłuchuję się w potrzeby i uwagi klientów i zachęcam ich do podążania za indywidualną estetyką bez oglądania się na opinię otoczenia. Dzięki temu z powodzeniem kreuję różnorodne, niepowtarzalne przestrzenie, które łączą w sobie unikatowy design z funkcjonalnością.

Więcej informacji: https://subdesign.pl/o-mnie/

 

Sajki
Stworzymy dla Ciebie
idealny mebel

Nasza marka dąży do przekraczania granic tradycyjnego designu, oferując klientom wyjątkowe i ekskluzywne meble, które idealnie wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Sajki - kontakt z nami
Napisz do nas
Wyślij